Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE12108110

Media konwerter SE1100-M

265,43 zł brutto

Media konwerter SE1100-M, 10/100/1000Mb/s 1xRJ45, MM 850nm 550m złącze SC/DX, SEiT


Konwerter światłowodowy firmy SEiT, służacy do przesyłania sygnału ethernetowego przez światłowód (zamiana sygnału elektrycznego na optyczny). Dzięki media konwerterom możemy przesyłac sygnał ethernetowy na duże odległości.
Do stworzenia kanału transmisyjnego, urządzenia te wykorzystują dwa włókna optyczne (oddzielne dla nadawania i oddzielne dla odbioru). Konwerter przeznaczony do pracy w sieciach wielomodowych.

Podstawowe cechy:

  • Transmisja typu „duplex" po dwóch włóknach światłowodowych wielomodowych
  • Parametry prędkości konwerter wykrywa i ustawia automatycznie
  • Panel przedni z diodami LED sygnalizującymi ustawienia i parametry pracy
  • Urządzenia można instalować w szafie 19" dzięki dodatkowej obudowie
  • Współpracuje z wkładkami SFP 1.25Gb 850nm
  • Gwarancja: 3 lata

Parametry techniczne:

Prędkość transmisji
10/100/1000Mb/s
1000Mb/s (1.25Gb/s)
po miedzi
po światłowodzie
Transmisja
full / half duplex
auto-negocjacja
Typ światłowodu
50/125 lub 62.5/125μm
wielomodowy (MM)
Długość fali
850nm
wielomodowy
Maksymalny dystans
do 550m
  do 100m
wielomodowy
miedź (skrętka)
Funkcje
MDI/MDI-X
 
Ethernet switch
auto identyfikacja kabla prosty/krosowy
1xRJ45
Temperatura pracy
0ºC do 60ºC
 
Wilgotność pracy
5% do 90%,
 
Zasilanie
5V DC 1A
zasilacz sieciowy 230V AC
Wymiary
26x71x94 mm
40x110x140 mm
zasilacz zewnętrzny
zasilacz zintegrowany
Złącza
SC duplex
RJ45
port optyczny
dla miedzi(skrętki)
Standardy
IEEE 802.3ab
1000Base-T, 1000Base-SX 
Bufor
2MB bufor pamięci wbudowany w procesor 
Przepustowość
1,4Gb/s 
Prędkość FO1.25Gb/s
Typ sieciWielomodowa (MM)
Dystans transmisji550m
Typ TransmisjiStandard
Długość Fali850nm
Prędkość RJ45100/1000Mb/s
Złącze FOSC (duplex)

29 innych produktów w tej samej kategorii: