Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE11100330

Video konwerter SE-S32V1D3-T/RS

9 129,16 zł brutto

Video konwerter światłowodowy SE-S32V1D3-T/RS, 32x video +data RS485, SM 1310nm 20km SC/SX, T/R obudowa 4U 19" SEiT


Video konwertery światłowodowe pozwalają na przesyłanie sygnału video na długie odległości. Konwertery można wyposażyć w dodatkowe porty, takie jak: data (np. RS485), audio, telefoniczne, ethernetowe. Cena prezentowanego modelu dotyczy konwertera posiadającego 32 kanały video i port data RS485 do sterowania kamerami.

Podstawowe cechy:

  • Możliwość przesyłania 32 kanałów video po światłowodzie jednomodowym
  • Port data RS485 do sterowania kamerami obrotowymi
  • Porty video: BNC
  • Całkowicie dielektryczne połączenie między nadajnikiem i odbiornikiem (światłowód nie przewodzi prądu)
  • Wysokie bezpieczeństwo - brak możliwości podsłuchu pomiędzy nadajnikiem, a odbiornikiem
  • Łatwa instalacja
  • Wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne
  • Zestaw zawiera nadajnik + odbiornik oraz zasilacze
  • Gwarancja: 3 lata

Parametry techniczne:

Ilość kanałów video
32
 
Parametry kanału video
5MHz - 7,5MHz
S/N ≥ 70dB
75Ω
<1%
<0,7º
pasmo przenoszenia
stosunek sygnał do szumu
impedancja
DG
DP
System video
PAL, SECAM, NTSC
automatyczne wykrywanie
Typ światłowodu
9/125μm
jednomodowy (SM)
Długość fali
1310/1550nm
jednomodowy
Maksymalny dystans
do 20km
jednomodowy
Dodatkowe porty
RS485
jednokierunkowy
Temperatura pracy
-40ºC do 85ºC
 
Wilgotność pracy
0% do 95%
(para nieskondensowana)
Zasilanie
5V DC 2A
zasilacz sieciowy 230V AC
Wymiary
Rack 19", 4U
 
Złącza
ST simplex
BNC
port optyczny
port video
MTBF
100 000 h
 
Parametry portu data

0-400 Kb/s

≤10-9

RS-485

 Przepustowość

BER

Typ gniazda

Typ sieciJednomodowa (SM)
Port PTZ (obrotnica)Tak RS485
Port Video32x Video

30 innych produktów w tej samej kategorii: