Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE16109100

MTS-2000 Platforma pomiarowa VIAVI

Tel.

Reflektometr OTDR MTS-2000 (platforma pomiarowa) - jednostka główba, bez modułu pomiarowego, ekran dotykowy, VIAVI

T-BERD®/MTS-2000 mobilna platforma pomiarowa

Wielofunkcyjna, inteligentna i szybka platforma do pomiarów sieci światłowodowych
przeznaczona do zastosowania w terenie.

MTS-2000 to ręczny tester Viavi Solutions o modularnej budowie, który jest
uniwersalnym narzędziem, pozwalającym na stworzenie, uruchomienie
oraz utrzymanie sieci na najwyższych standardach.

opis1_1.jpg

Ważne zalety:

  • Certyfikacja warstwy fizycznej w sieciach FTTx/PON, dostępowych, metropolitalnych i korporacyjnych
  • Zwiększona wydajność dzięki łatwemu systemowi generowania raportów
  • W pełni automatyczne testowanie z rezultatami PASS/FAIL
  • Innowacyjna konstrukcja i wygodna sakwa w zestawie
  • Szeroki wybór modułów OTDR
  • Moduł FiberComplete do automatycznych pomiarów IL/ORL
  • Opcjonalny miernik mocy i VFL
  • Zgodność z miernikiem MTS-4000
  • 5" dotykowy ekran wysokiej rozdzielczości
  • Nowa generacja akumulatorów pozwala na pracę przez 8h

Wybrane moduły OTDR:

  • Singlemode LA 1310/1550nm, dynamika 35/33dB, EDZ: 1.5m, ADZ: 6m
  • Singlemode LA Filtr 1650nm, dynamika 30dB, EDZ: 1.5m, ADZ: 6m
    - Filtrowana długość fali pozwala na pomiar aktywnych linii
  • Singlemode MA 1310/1550nm, dynamika 40/38dB, EDZ: 0.9m, ADZ: 4m
  • Singlemode MA 1310/1550/Filtr1625, dynamika 40/38/37dB, EDZ: 0.9m, ADZ: 4m
    - Filtrowana długość fali pozwala na pomiar aktywnych linii
  • Singlemode MP 1310/1550nm, dynamika 43/41dB, EDZ: 0.8m, ADZ: 4m
  • Singlemode MP 1310/1550/Filtr1625, dynamika 43/41/41dB, EDZ: 0.8m, ADZ: 4m
    - Filtrowana długość fali pozwala na pomiar aktywnych linii
  • Multimode MM 850/1300nm, dynamika 26/24dB, EDZ: 0.8m, ADZ: 4m
  • QUAD (Multimode/Singlemode) 850/1300nm 1310/1550nm, dynamika: 26/24dB 37/35dB
    EDZ: 0.8m 0.9m, ADZ: 4m 4m

Dane techniczne:

Ogólne (typowa temperatura: 25°C)

Wyświetlacz

5-calowy ekran dotykowy TFT (12,5 cm)

Rozdzielczość 800 × 480 WVGA

Interfejsy

Dwa porty USB 2.0

Jeden port mini USB 2.0

RJ-45 LAN 10/100/1000 Mb/s

Wbudowany interfejs Bluetooth (opcjonalnie)

Wbudowany interfejs Wi-Fi 802.11 b/g/n (opcjonalnie)

Pamięć wewnętrzna

1 GB (128 MB pamięci)

Akumulator

Litowo-polimerowy

8-godzinna praca zgodnie z wymaganiami Telcordia GR-196-CORE

Zasilanie

AC/DC, wejście 100–250 V AC, 50-60 Hz; maks. 2,5 A, wyjście 12 V DC, 25 W

Bezpieczeństwo pomiarów elektrycznych: zgodnie z normą EN60950

Wymiary z modułem
(wys. × szer. × głęb.)

175 × 138 × 80 mm (6,9 × 5,4 × 3,2 cala)

Waga

z akumulatorem

z akumulatorem i modułem LM OTDR

0,864 kg (1,89 lb)

1,21 kg (2,67 lb)

Zakres temperatur

Brak elementów opcjonalnych/modułów

Z elementami opcjonalnymi/modułami

od -20 do +50°C (od -4 do 122°F)

od 0 do +40°C (od 32 do 104°F)

Wilgotność względna

0–95% bez kondensacji

Dane techniczne wbudowanego miernika mocy1

Skalibrowane długości fali

850/1310/1490/1550/1625/1650

Zakres długości fali

800 do 1650 nm z krokiem 1 nm

Dokładność2

±0,2 dB

Zakres pomiaru3

od +5 do −50 dBm

Maksymalna rozdzielczość

0,01 dB/0,01 nW

Typ złącza

Uniwersalne złącze UPP

Wbudowany wizualny lokalizator uszkodzeń (VFL)

Długość fali

650 nm

Tryb emisji

CW, 1 Hz

Klasa lasera

Klasa 2 wg normy EN60825-1 i FDA21 CFR Part 1040.10

Wbudowany zestaw do prowadzenia rozmów

Zakres dynamiki

32 dB (typowo)

Typy złączy

SC, FC i UPP (zestaw z trzema adapterami)

20 innych produktów w tej samej kategorii: