Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE16104100

Źródło światła LS200A-A 1310nm

1 586,48 zł brutto

Pojedyncze źródło światła LS200A-A, 1310nm, moc: -5 ~ +3dBm regulowana, DEVISER


LS200A Pojedyncze Źródło Światła

 

Źródło światła z LS200A znajduje swoje zastosowanie w sieciach optycznych singlemodowych (CATV i konserwacji FTTX). Wraz z miernikiem mocy, jest idealnym rozwiązaniem dla sieci światłowodowych. Posiada jedną długość fali (do wyboru) i regulowaną moc wyjściową w podanym zakrecie (co 1dB).

 

Podstawowe cechy:

  • Długości fali: 1310, 1490, 1550 [mm]
  • Regulowana moc wyjściowa z krokiem 1dB
  • Tryb pracy ciągły (CW) lub tryb impulsowy (270HZ,330HZ,1KHZ,2KHZ)
  • Wysoka stabilność mocy sygnału w czasie
  • Długi czas pracy na baterii do 35h
  • Niewielkie wymiary

 

Parametry techniczne:

Model
LS200A
Długość fali [nm]
1310, 1490, 1550
Typ lasera
FP-LD
Moc wyjściowa [dBm]
+3 ~ -5
(regulacja krokowa co 1dB)

Stabilność [dB/h]

0.05dB (0.5h)

0.1dB (8h)

Złącze
FC/PC FC/APC
Wizualny lokalizator uszkodzeń
brak
Zasilanie
2 x AA
Temperatura pracy
-10 ºC ~ +60 ºC
Czas pracy [h]
35
Wymiar [mm]
119×70×29

8 innych produktów w tej samej kategorii: