Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE16104130

Źródło światła LS200B-A 1310/1550nm

1 832,54 zł brutto

Podwójne źródło światła LS200B-A, 1310/1550nm, moc > -3dBm, DEVISER


LS200B PODWÓJNE ŹRÓDŁO ŚWIATŁA

 

Źródło światła z LS200B znajduje swoje zastosowanie w sieciach optycznych singlemodowych (CATV i konserwacji FTTX). Wraz z miernikiem mocy, jest idealnym rozwiązaniem dla sieci światłowodowych. Posiada dwie długość fali (do wyboru) w zależności od rodzaju.

 

Podstawowe cechy:

  • Długości fali: 1310/1550, 850/1300 [nm]
  • Tryb pracy ciągły (CW) lub tryb impulsowy (270HZ,330HZ,1KHZ,2KHZ)
  • Wysoka stabilność mocy sygnału w czasie
  • Długi czas pracy na baterii do 35h
  • Niewielkie wymiary

 

 

Parametry techniczne:

Model
LS200B
Długość fali [nm]

1310/1550,

850/1300

Typ lasera
FP-LD
Moc wyjściowa [dBm]
> -5
Stabilność [dB/h]
0.05 dB (0.5 h)
0.1 dB (8 h)
Złącze
FC/PC FC/APC
Wizualny lokalizator uszkodzeń
brak
Zasilanie
2 x AA
Temperatura pracy
-10 ºC ~ +60 ºC
Czas pracy
35 h
Wymiar
119×70×29

8 innych produktów w tej samej kategorii: