Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE10101100

Transceiver SFP APS85123CDL05

94,02 zł brutto

Moduł SFP 1.25Gb/s, multimode MM Tx/Rx:850nm 550m złącze LC/DX, DDM, APS85123CDL05


Podstawowe cechy:

  • Urządzenia do systemów Ethernet,
  • Transmisja po 2 włóknach: Tx + Rx
  • Dla urządzeń 3 producentów wymagana jest zgodność kompatybilności: CISCO, Alcatel, HP - dla tych marek należy dobrać stosowną wersję
  • Urządzenia innych producentów nie posiadają zabezpieczeń i można stosować wkładki różnych kompatybilności (również zgodne z CISCO, Alcatel, HP)
  • Podane ceny dotyczą urządzeń z kompatybilnością pod sprzet CISCO
  • Gwarancja: 3 lata

Parametry techniczne:

Prędkość transmisji
1Gb/s (1,25Gb/s)
 
Typ światłowodu
50/125 lub 62.5/125μm
wielomodowy (MM)
Długość fali
850nm
 
Maksymalny dystans
550m
 
Temperatura pracy
0ºC do 70ºC
 
Wilgotność pracy
0% do 85%
 
Zasilanie
3.3V DC
zasilacz sieciowy 230V AC
Złącze
LC duplex
port optyczny
Standardy
IEEE 802.3ab
1000Base-SX 
Prędkość FO1.25Gb/s
Typ sieciWielomodowa (MM)
Dystans transmisji550m
Typ TransmisjiStandard
Długość Fali850nm
Złącze FOLC (duplex)

30 innych produktów w tej samej kategorii: