Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE10103120

Transceiver SFP WDM APSB35123CDL40

145,51 zł brutto

Moduł SFP WDM 1.25Gb/s, singlemode SM Tx/Rx:1310/1550nm 40km złącze LC/SX, DDM, APSB35123CDL40


Podstawowe cechy:

  • Urządzenia do systemów Ethernet,
  • Transmisja po 1 włóknie: Tx + Rx
  • Dla urządzeń 3 producentów wymagana jest zgodność kompatybilności: CISCO, Alcatel, HP - dla tych marek należy dobrać stosowną wersję
  • Urządzenia innych producentów nie posiadają zabezpieczeń i można stosować wkładki różnych kompatybilności (również zgodne z CISCO, Alcatel, HP)
  • Podane ceny dotyczą urządzeń z kompatybilnością pod sprzet CISCO
  • Gwarancja: 3 lata

Parametry techniczne:

Prędkość transmisji
1Gb/s (1,25Gb/s)
 
Typ światłowodu
9/125μm
jednomodowy (SM)
Długość fali
TX: 1310nm RX: 1550nm
 
Maksymalny dystans
40km
 
Temperatura pracy
0ºC do 70ºC
 
Wilgotność pracy
0% do 85%
 
Zasilanie
3.3V DC
zasilacz sieciowy 230V AC
Złącze
LC duplex
port optyczny
Standardy
IEEE 802.3ab
 
Prędkość FO1.25Gb/s
Typ sieciJednomodowa (SM)
Dystans transmisji40km
Typ TransmisjiWDM
Długość Fali1310/1550nm (WDM)
Złącze FOLC (simplex)

30 innych produktów w tej samej kategorii: