Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE10103280

Transceiver SFP WDM APSB45123CDS80

248,48 zł brutto

Moduł SFP WDM 1.25Gb/s, singlemode SM Tx/Rx:1490/1550nm 80km złącze SC/SX, DDM, APSB45123CDS80

Prędkość FO1.25Gb/s
Typ sieciJednomodowa (SM)
Dystans transmisji80km
Typ TransmisjiWDM
Długość Fali1490/1550nm (WDM)
Złącze FOSC (simplex)

30 innych produktów w tej samej kategorii: