Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE25103130

Pigtail E2000/PC OM4 2m QuickFiber

42,42 zł brutto

Pigtail E2000/PC wielomodowy OM4 (50/125um) QuickFiber 2m

Typ sieciWielomodowa (MM)
Złącze FOE2000
WłóknoOM4 (50/125um)

30 innych produktów w tej samej kategorii: