Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE25100150

Pigtail FC/UPC OS2 2m QuickFiber

7,50 zł brutto

Pigtail FC/UPC jednomodowy OS2 (9/125um) QuickFiber 2m


Oferowane przez naszą firmę pigtaile światłowodowe są produkowane przy użyciu najwyższej jakości maszyn polerskich. Każdy pigtail posiada swój indywidualny numer seryjny i poddawany jest rygorystycznym testom pomiarowym, co wpływa na niepodważalną jakość końcowego produktu.

Podstawowe cechy:

» niska tłumienność i wysoka reflektancja (dla SM)
» powłoka LSZH
» wtyki z ceramiczną ferulą najwyższej jakości
» zgodność z RoHS
» zastosowanie: LAN, WAN, sieci telekomunikacyjne, CCTV, FTTH

 

     Na życzenie klientów wykonujemy pigtaile specjalne, charakteryzujące się indywidualnymi parametrami technicznymi, zgodnie z wytycznymi zamawiającego czy pigtaile różno-kolorowe. Dostępna pełna gama złączy.

 

Parametry techniczne:

Parametr
Jednomodowe
Wielomodowe
Polerowanie
UPCAPC (8º)PC
Tłumienność
≤ 0,3dB≤ 0,3dB< 0,3dB
Reflektancja
≥ 52dB≥ 62dB---
Średnica kabla
900 um900 um900 um
Typ włókna
9/125 um OS2OM1, OM2 lub OM3
Typ sieciJednomodowa (SM)
Złącze FOFC
WłóknoOS2 (9/125um)

30 innych produktów w tej samej kategorii: