Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE25124030

Patchcord FC/APC-ST/UPC OS2 DX 3m

32,41 zł brutto

Patchcord światłowodowy FC/APC-ST/UPC jednomodowy OS2 (9/125um) duplex 3m, QuickFiber

Typ sieciJednomodowa (SM)
WłóknoOS2 (9/125um)
Długość3m
TypDuplex
Konfiguracja złączyFC - ST
PolerowanieAPC - UPC

30 innych produktów w tej samej kategorii: