Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE25523030

Patchcord FC/UPC-LC/UPC OS2 SX 3m

Tel.

Patchcord światłowodowy FC/PC-LC/PC jednomodowy OS2 (9/125um) simplex 3m, QuickFiber

Typ sieciJednomodowa (SM)
WłóknoOS2 (9/125um)
Długość3m
TypSimplex
Konfiguracja złączyFC - LC
PolerowanieUPC - UPC

30 innych produktów w tej samej kategorii: