Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE25121010

Patchcord FC/UPC-SC/UPC OS2 DX 1m

28,39 zł brutto

Patchcord światłowodowy FC/UPC-SC/UPC jednomodowy OS2 (9/125um) duplex 1m, QuickFiber

Typ sieciJednomodowa (SM)
WłóknoOS2 (9/125um)
Długość1m
TypDuplex
Konfiguracja złączyFC - SC
PolerowanieUPC - UPC

30 innych produktów w tej samej kategorii: