Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE25121050

Patchcord FC/UPC-SC/UPC OS2 DX 5m

33,58 zł brutto

Patchcord światłowodowy FC/UPC-SC/UPC jednomodowy OS2 (9/125um) duplex 5m, QuickFiber

Typ sieciJednomodowa (SM)
WłóknoOS2 (9/125um)
Długość5m
TypDuplex
Konfiguracja złączyFC - SC
PolerowanieUPC - UPC

30 innych produktów w tej samej kategorii: