Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE25170030

Patchcord LC/PC-ST/PC OM1 DX 3m

30,55 zł brutto

Patchcord światłowodowy LC/PC-ST/PC wielomodowy OM1 (62,5/125um) duplex 3m, QuickFiber

Typ sieciWielomodowa (MM)
WłóknoOM1 (62,5/125um)
Długość3m
TypDuplex
Konfiguracja złączyLC - ST
PolerowaniePC - PC

30 innych produktów w tej samej kategorii: