Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE25511100

Patchcord LC/UPC-LC/UPC OS2 SX 10m

Tel.

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC jednomodowy OS2 (9/125um) simplex 10m, QuickFiber

Typ sieciJednomodowa (SM)
WłóknoOS2 (9/125um)
Długość10m
TypSimplex
Konfiguracja złączyLC - LC
PolerowanieUPC - UPC

30 innych produktów w tej samej kategorii: