Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE25141030

Patchcord SC/PC-SC/PC OM2 DX 3m

28,94 zł brutto

Patchcord światłowodowy SC/PC-SC/PC wielomodowy OM2 (50/125um) duplex 3m, QuickFiber


Oferowane przez naszą firmę patchcordy światłowodowe są produkowane przy użyciu najwyższej jakości maszyn polerskich. Każdy patchcord poddawany jest rygorystycznym testom pomiarowym, co wpływa na niepodważalną jakość końcowego produktu.

Podstawowe cechy:

» niska tłumienność i wysoka reflektancja (dla SM)
» powłoka LSZH
» wtyki z ceramiczną ferulą najwyższej jakości
» zgodność z RoHS
» zastosowanie: LAN, WAN, sieci telekomunikacyjne, CCTV, FTTH

 

     Na życzenie klientów wykonujemy patchcord specjalne, charakteryzujące się indywidualnymi parametrami technicznymi, zgodnie z wytycznymi zamawiającego czy patchcordy różno-kolorowe. Dostępna pełna gama złączy.

 

Parametry techniczne:

Parametr
Jednomodowe
Wielomodowe
Polerowanie
UPCAPC (8º)PC
Tłumienność
≤ 0,3dB≤ 0,3dB< 0,3dB
Reflektancja
≥ 52dB≥ 62dB---
Typ włókna
9/125 um OS1OM1, OM2 lub OM3
Typ sieciWielomodowa (MM)
WłóknoOM2 (50/125um)
Długość3m
TypDuplex
Konfiguracja złączySC - SC
PolerowaniePC - PC

30 innych produktów w tej samej kategorii: