Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepej. Dowiedz się więcej.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SE18107120

Szafa 19" 45U 800x1000 SS "TOP II"

3 421,10 zł brutto

Szafa serwerowa 19" stojąca 45U 800x1000 przód drzwi 1-skrzydłowe perforacja tył osłona perforacja RAL 7021 TOP II Becatus


Serwerowa szafa ramowa stojąca, BKT 42U, 800/1000/2120, szer./gł./wys.  mm., drzwi przednie jednoskrzydłowe perforowane i osłona tylna skrócona z blachy perforowanej, RAL 7021 czarny, "TOP II" nowa perforacja 80% (konstrukcja spawana - nośność 1000 kg)

 

Specyfikacja szafy:

 • Szafy spełniają wymogi zabezpieczenia IP20 zgodnie z normami PN 92/E-08106 / EN 60 529 / IEC 529 (nie dotyczy szaf z zamontowanymi przepustami szczotkowymi).
 • Szafy przeznaczone są do zastosowań wewnątrz pomieszczeń serwerowych. Możliwość kontrolowania drogi przepływu powietrza poprzez zastosowanie odpowiedniego rodzaju drzwi, osłon bocznych i tylnej oraz paneli wentylacyjnych
 • Możliwość zestawiania szaf w rzędy (przy zastosowaniu zestawu do łączenia szaf).
 • Szeroki zakres asortymentu wyposażenia dodatkowego (cokoły, półki, panele wentylacyjne, oświetleniowe i zasilające, elementy do prowadzenia i układania kabli).
 • Rama spawana z profili stalowych gr. 1,5 mm, przystosowana do ustawienia na nóżkach poziomujących lub montowana na cokole. Obrzeże dachu posiada perforację dla bardziej wydolnej wentylacji szafy. W dachu i podstawie po dwa otwory 8U pod zainstalowanie paneli wentylacyjnych oraz po dwa otwory 2U szer. 450 mm do wprowadzenia kabli. Dodatkowo dwa otwory 2U szer. 450 mm znajdują się w górnej i dolnej części tylnej ściany szafy. Wszystkie otwory występujące w ramie zaślepione są blaszkami znajdującymi się na mikrozłączach i są wyłamywane według potrzeby Użytkownika (w to miejsce montuje się na wcisk przepust szczotkowy do szaf stojących 90/450 mm).
 • Nóżki poziomujące M10.
 • Możliwość zastosowania kompletu kół jezdnych 2 x kółko zwykłe + 2 x kółko z hamulcem - 11190143). Przy zastosowaniu kółek maksymalna nośność szaf statycznie (nie licząc masy szafy) nie może przekraczać 150 kg. Istnieje również możliwość ustawienia szaf na cokołach zwykłych jak i z przeciwwagą.
 • Drzwi przednie perforowane z możliwością montażu prawo i lewostronnego z szyby hartowanej o gr. 5 mm i dwoma zamkami jednopunktowymi, zamontowane na zawiasach umożliwiających otwarcie drzwi o 180º.
 • Osłona tylna skrócona z blachy perforowanej
 • Ściany boczne z blachy stalowej gr. 1 mm, zdejmowane, mocowane przy pomocy dwóch zamków jednopunktowych.
 • Cztery pionowe profile montażowe 19" z blachy ocynkowanej montowane do kątowników w dachu i podłodze szafy (co skutecznie zwiększa jej nośność), tworzy trzy płaszczyzny montażowe.
 • Maksymalny rozstaw profili montażowych, to odpowiednio dla głębokości szafy:
  - gł. 1000mm - max 872mm,
  - gł. 1200mm - max 1072mm,

 

Nowa perforacja zwiększa przepływ powietrza, pokrywa 80% powierzchni całych drzwi.


W szafach serwerowych pionowe profile 19" są zamocowane dodatkowo na sztywnym kątowniku dla zapewnienia wymaganej nośności. Istnieje możliwość zwiększania statycznego udźwigu szafy wyposażając ją w dodatkowy zestaw wzmacniających trawersów bocznych.


Wszystkie elementy rozłączna (drzwi, osłony boczne i tylna) posiadają linki uziemiające, podłączone do sześcoi zacisków (śrub M6) umiejscowionych w podstawie szafy.


Nowy system profili montażowych do kątowników w dachu i podłodze szafy skutecznie zwiększył jej nośność, wygospodarowując jednocześnie miejsce na wygodne układanie i prowadzenie wiązek kablowych. Za pomocą śrub rackowych można regulować głębokość położenia płaszaczyzn montażowych lub dodawać kolejne profile. Minimalne odległość od drzwi przednich 95mm.


Montowana w drzwiach przednich szaf stojących szyba bezpieczna jest wklejana oraz dodatkowo wzmocniona elementem zabezpieczającym przed jej wypadnięciem.

 

W zestawie:

 • Listwa szczotkowa - 1 szt.,
 • Komplet śrub rackowych M6 (16 szt.),
 • Klucze do scian bocznych i tylnej - 2 szt.,
 • Klucze do drzwi przednich - 2 szt.,
 • Komplet nóżek poziomujących M10 - 4 szt.,
 • 1,5m osłony krawędzi zabezpieczającej okablowanie po wyłamaniu zaślepki przepustu kablowego.

 

Dostawa

Szafy dostarczane są jako kompletnie zmontowane na palecie drewnianej, zapkowane w czapy kartonowe na dachu i podłodze oraz folię stretchową wraz z kątownikami zabezpiezającymi krawędzie na czas transportu.

 

 

Szerokość800mm
Głębokość1000mm
DrzwiJednoskrzydłowe perforowane
KolorRAL 7021 (grafitowy)
KonstrukcjaRama stalowa spawana
Wysokość45U
TyłOsłona perforowana

29 innych produktów w tej samej kategorii: