SFP28 SM 25Gb/s standard LC duplex

SFP28 SM 25Gb/s standard LC duplex

Nie dodano jeszcze produktów

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

Description

Data sheet

SE10126110
APSP885B53CDL10
Data sheet
Typ sieci
Jednomodowa (SM)
Typ Transmisji
Standard
Prędkość transmisji
25Gb/s
Złącze FO
LC (duplex)
Długość Fali
1310nm
Dystans transmisji
10km

1 other product in the same category: