Spawarka SWIFT KF4A

Spawarka SWIFT KF4A

KF4A

Spawarka światłowodowa SWIFT KF4A (aktywne centrowanie do płaszcza) - All In One (striper termiczny, nóż do włókien, pojemnik na czyściwo) + akcesoria/zestaw

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Spawarka światłowodowa UCL SWIFT KF4A

Budowa spawarki
Modele serii KF zostały zaprojektowane pod kątem instalacji FTTH oraz sieci przemysłowych, w których mobilność urządzenia odgrywa istotną rolę. Poziomy układ całej spawarki wraz z ekranem ułatwia pracę w pozycji stojącej i wymaga mniejszej przestrzeni roboczej. Urządzenie zostało tak przemyślane, aby maksymalnie zoptymalizować pracę instalatora w trudnych i niebezpiecznych warunkach.

Aktywne pozycjonowanie
Czułe kamery, układ bezpośredniego podświetlenia LED i wysokiej jakości optyka pozwala na uzyskanie bardzo szczegółowego obrazu włókien. Połączenie z aktywnym pozycjonowaniem do płaszcza dla dwóch osi tworzy niezwykle precyzyjny system spawania światłowodów. Jego parametry zbliżone są do technologii pozycjonowania do rdzenia, przy wykorzystaniu prostszej konstrukcji i niższej wadze całego urządzenia.

Piecyk wygrzewania osłonek
Dzięki zastosowaniu dwóch grzałek w jednej komorze zoptymalizowano proces obkurczania, dostosowując go do długości osłonki. Gwarantuje to szybszą pracę. Taśmy grzewcze osiągają błyskawicznie temperaturę do 200°C, Teflonowa powłoka chroni przed przywieraniem materiałów do konstrukcji. Piecyk przystosowany jest do obsługi złączy SOC, a odpowiednie programy grzewcze chronią powłokę kabla przed przegrzaniem.

System All-In-One
Podstawowe narzędzia zostały zabudowane w spawarce. Nóż do włókien, stripper termiczny i pojemnik na alkohol z dozownikiem są zawsze pod ręką. Jest to idealne rozwiązanie w instalacjach FTTH i sieciach przemysłowych. Termiczne ściąganie powłok z włókna chroni jest przed zarysowaniami, co przekłada się na większą wytrzymałość spawów. System All-In-One jest dostępny wyłącznie w spawarkach UCL SWIFT.

Kalibracja
Zastosowany system kalibracji precyzyjnie dobiera ustawienia łuku elektrycznego, jak i parametry pozostałych komponentów spawarki. Algorytm automatycznie przelicza wartości wyliczone dla włókna SM na parametry dla pozostałych typów światłowodów. Funkcja kompensacji łuku elektrycznego koryguje wartości ustawień w czasie rzeczywistym, w zależności od zmian temperatury, ciśnienia i wilgotności otoczenia.

Dane techniczne

FunkcjaOpis
Pozycjonowanie aktywne do płaszcza
Obsługa włókien: SM (G.652), MM (G.651), DS (G.653), NZDS (G.655), SM (G.657 A1, A2/B2, B3), SM (G.654.E)
Średnice światłowodu włókno: 125μm / płaszcz: 150μm~3mm
Długość cięcia: 7~16mm
Tłumienie spawu: SMF: 0,03dB, MMF: 0,01dB, DSF/NZDSF: 0,05dB
Reflektancja >60dB (typowa)
Pomiar tłumienie spawu (szacowane), kąty cięcia
Czas spawania 7s
Czas wygrzewania 13s (osłonka/program – IS60)
Piecyk do wygrzewania pojedynczy, z obsługą złączy SOC
Pamięć spawów: 5 000 spawów i 5 000 zdjęć spawów
Test naciągu 1.96N ~ 2.25N
Warunki pracy do 5000 m n.p.m. temperatura -10°C ~50°C, wilgotność 0~95% (bez skraplania), wiatr 15 m/s
Wymiary 132(W) x 212(L) x 73(H)mm (bez gumowej osłony), waga 1.5kg z baterią
Kamery/wyświetlacz 2x CMOS kamery, ekran 3,5” kolorowy LCD
Obsługa menu graficzne, j. polski, angielski, inne
Powiększenie obrazu X/Y 110x / Max. 220x
Zasilanie bateria litowo-jonowa 3400mAh, zasilacz AC 100~240V, zasilacz samochodowy 12V DC (opcja)
Wytrzymałość baterii do 200 cykli spawów + wygrzewanie osłonki
Żywotność elektrod > 38000 spawów
Konstrukcja wzmocniona odporność na deszcz, kurz i wstrząs
Porty komunikacyjne USB
Dane / aktualizacja pamięć USB / Internet (za pośrednictwem PC)
Gwarancja 24/36 miesięcy - sprzęt / oprogramowanie

Wyposażenie podstawowe

Wyposażenie opcjonalne

Spawarka: SWIFT KF4A 1szt. Bateria 3400mAh
Elektrody: EI-243 (zapasowe) 1 komplet Ostrze do noża: BI-07
Walizka: HC-11 (mała) 1szt. Elektrody EI-24
Bateria: 3400mAh 1szt. Zasilanie zewnętrzene zasilacz samochodowy DC 12V
Zasilacz: AC Adapter 100-240V 1szt. Sleeve Clamp uchwyt kabla dla złączy SOC
Nóż do włókien: CF-07FT 1szt. Sleeve Loader uchwyt osłonek spawów
Stripper termiczny: Zintegrowany 1szt. Uchwyty HS-250, HS-900, HS-2.5F, HS-IN
Pojemnik na czyściwo: Zintegrowany 1szt. HF4-SC/FC, HF4-ILC, HF4S-ST, LS-900
Uchwyt osłonek spawów: 1szt. Złącza SOC SC,LC,FC,ST (SM/MM)
Kabel USB: 1szt. Pasek roboczy WB-01 (Work Belt)
1szt. Torba ochronna ILST-SS03(L)

Opis

UCL SWIFT
SE17100211
Opis
Centrowanie
do płaszcza aktywne

Załączniki

Karta katalogowa UCL SWIFT KF4A

Karta katalogowa spawarki światłowodowej UCL SWIFT KF4A

Pliki do pobrania (2.89M)

1 inny produkt w tej samej kategorii: