Spawarka SWIFT K33 + nóż CS-01BT

Spawarka SWIFT K33 + nóż CS-01BT

K33

Spawarka światłowodowa SWIFT K33 (centrowanie do rdzenia) + nóż CS-01BT (autoamtycznie obracane ostrze) + akcesoria/zestaw

15 977,70 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Spawarka światłowodowa UCL SWIFT K33

Pozycjonowanie do rdzenia IPAAS + Kamery CMOS
To jeden z najlepszych systemów pozycjonowania włókien wykorzystywany w spawarkach światłowodowych. Zaawansowany algorytm analizuje obraz, który dzięki bezpośredniemu podświetleniu oraz automatycznemu powiększeniu ukazuje wszystkie szczegóły budowy włókna. Wysoka rozdzielczość ekranu pozwala instalatorowi dostrzec różnice w budowie pomiędzy poszczególnymi typami włókien.

Uniwersalne uchwyty
Konstrukcja uchwytów zapewnia obsługę kabli o średnicy do 3mm. Dodatkowy punkt przytrzymywania włókien ułatwia pracę z kablami w luźnej tubie. Spawarka współpracuje z systemem wymiennych uchwytów. Dostępne są również dodatkowe uchwyty dla włókien w luźnej tubie.

Piecyk wygrzewania osłonek
Dzięki zastosowaniu dwóch grzałek w jednej komorze zoptymalizowano proces obkurczania, dostosowując go do długości osłonki. Gwarantuje to szybszą pracę. Taśmy grzewcze osiągają błyskawicznie temperaturę do 200°C, Teflonowa powłoka chroni przed przywieraniem materiałów do konstrukcji. Piecyk przystosowany jest do obsługi złączy SOC, a odpowiednie programy grzewcze chronią powłokę kabla przed przegrzaniem.

Nóż do włókien CS-01BT
Konstrukcja zapewnia wysoką precyzję i powtarzalność cięć. Zastosowane rozwiązania: automatycznie obracane ostrze z funkcją blokowania obrotu, automatyczny pojemnik na ścinki oraz funkcja automatycznego przesuwu ostrze. Nóż obsługuje kable do 3mm w podstawowej konfiguracji oraz uchwyty pod złącza spawane SOC.

Kalibracja
Zastosowany system kalibracji precyzyjnie dobiera ustawienia łuku elektrycznego, jak i parametry pozostałych komponentów spawarki. Algorytm automatycznie przelicza wartości wyliczone dla włókna SM na parametry dla pozostałych typów światłowodów. Funkcja kompensacji łuku elektrycznego koryguje wartości ustawień w czasie rzeczywistym, w zależności od zmian temperatury, ciśnienia i wilgotności otoczenia.

Funkcjonalność
Diody podświetlenia ułatwiające pracę instalatorowi w miejscach słabo oświetlonych. Pojemna bateria pozwalająca wykonać do 270 spawów z wygrzewaniem osłonek. Zewnętrzny wskaźnik umożliwiający kontrolę stany jej naładowania bez konieczności włączania spawarki. Obsługa w języku polskim. Aktualizacja oprogramowania PC/Internet. Obudowa wzmocniona, wykonana w standardzie przemysłowym.

Dane techniczne

FunkcjaOpis
Pozycjonowanie IPAAS, do rdzenia (6 silników)
Obsługa włókien: SM (G.652), MM (G.651), DS (G.653), NZDS (G.655), SM (G.657 A1, A2/B2, B3), SM (G.654.E)
Rozpoznawanie włókien TAK: (SM, MM, DS, NZDS)
Średnice światłowodu włókno: 80~150μm / płaszcz: 100μm~3mm
Długość cięcia: 250μm: 5~6mm, 900μm: 8~16mm
Tłumienie spawu: SMF: 0,02dB, MMF: 0,01dB, DSF/NZDSF: 0,04dB
Reflektancja >60dB (typowa)
Pomiar tłumienie spawu (szacowane), kąty cięcia
Czas spawania 6s (program Quick Mode)
Czas wygrzewania 9s (osłonka/program – IS45), 13s (osłonka/program – IS60)
Piecyk do wygrzewania pojedynczy, z obsługą złączy SOC
Pamięć spawów: 10 000 spawów i 10 000 zdjęć spawów
Test naciągu 1.96N ~ 2.25N
Warunki pracy do 5000 m n.p.m. temperatura -10°C ~50°C, wilgotność 0~95% (bez skraplania), wiatr 15 m/s
Wymiary 130(W) x 158(L) x 138(H)mm (bez gumowej osłony), waga 2.25kg z baterią
Kamery/wyświetlacz 2x CMOS kamery, ekran 5” kolorowy LCD, dotykowy
Obsługa menu graficzne, j. polski, angielski, inne
Powiększenie obrazu X/Y 200x / Max. 670x
Zasilanie bateria litowo-jonowa 4700mAh, zasilacz AC 100~240V, zasilacz samochodowy 12V DC (opcja)
Wytrzymałość baterii do 270 cykli spawów + wygrzewanie osłonki
Żywotność elektrod > 18000 spawów
Konstrukcja wzmocniona odporność na deszcz, kurz i wstrząs
Porty komunikacyjne USB, karta WiFi (opcja)
Dane / aktualizacja pamięć USB / Internet (za pośrednictwem PC)
Gwarancja 24/36 miesięcy - sprzęt / oprogramowanie

Wyposażenie podstawowe

Wyposażenie opcjonalne

Spawarka: SWIFT K33 1szt.       Bateria K3347 (4700mAh)
Elektrody: EI-23 (zapasowe) 1 komplet       Ostrze do noża: BI-07 (01BT) / BI-05 (03A)
Walizka: Hard Case 1szt.       Elektrody EI-23
Bateria: K3347 (4700mAh) 1szt.       Zasilanie zewnętrzene zasilacz samochodowy DC 12V
Zasilacz: AC Adapter 100-240V 1szt.       Sleeve Clamp uchwyt kabla dla złączy SOC
Nóż do włókien: CS-01BT 1szt.       Sleeve Loader uchwyt osłonek spawów
Stripper: CF-02 1szt.       Uchwyty HS-250, HS-900, HS-2.5F, HS-IN
Kabel USB: 1szt.       HS-SC/FC, HS-ILC, HS-ST, LS-900
Butelka - dozownik IPA: 1szt.       Złącza SOC SC,LC,FC,ST (SM/MM)
Uchwyt osłonek spawów: 2szt.       Nóż do włókien CS-03A
      WiFi Card karta WiFi
     

Opis

UCL SWIFT
SE17100311
Opis
Centrowanie
do rdzenia

Załączniki

Karta katalogowa UCL SWIFT K33

Karta katalogowa spawarki światłowodowej UCL SWIFT K33

Pliki do pobrania (2.81M)

2 innych produktów w tej samej kategorii: