Informacje o firmie

Firma SEiT została założona w 2006r. Od samego początku nasza działalność skupiona jest na nowoczesnych rozwiązaniach okablowania strukturalnego i sieciach telekomunikacyjnych.

Chcąc zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania i najwyższy poziom usług nawiązaliśmy współpracę z wieloma producentami osprzętu sieciowego w kraju i za granicą. W połączeniu z ogromną wiedzą naszych pracowników stworzyliśmy firmę oferującą szeroki wachlarz usług oraz produktów, niezbędnych do budowy profesjonalnych sieci teleinformatycznych.

W kolejnych latach naszej działalności kierując się potrzebami rynku oraz chcąc wykorzystać naszą wiedzę, doświadczenie i potencjał ludzki postawiliśmy na sieci światłowodowe. Właśnie w tym zakresie jest realizowany główny kierunek rozwojowy naszej firmy. Cały czas pogłębiamy wiedzę w tej dziedzinie dzięki specjalistycznym szkoleniom a kolejne realizacje projektów wzbogacają nas o nowe doświadczenia. Zawsze stawiamy na wysoki poziom wiedzy i usług, które oferujemy co ma być wyróżnikiem naszej firmy na rynku. Staramy się być zawsze o krok przed konkurencją.

Nasza oferta obejmuje usługi z zakresu:


- sieci certyfikowane w systemie DR@KOM – 25 lat gwarancji,
- projektowanie sieci miedzianych i światłowodowych,
- wdrażanie systemów teleinformatycznych,
- wykonywanie okablowania strukturalnego miedzianego kat. 5e, 6, 6A, 7
- wykonywanie sieci światłowodowych,
- audyty sieci, doradztwo,
- pomiary okablowania strukturalnego (miedź, światłowód),
- szkolenia ogólne i specjalistyczne z zakresu technik światłowodowych w telekomunikacji,

Dzięki doskonałej współpracy z producentami osprzętu sieciowego stworzyliśmy ofertę podstawowych produktów do budowy infrastruktury teleinformatycznej miedzianej i światłowodowej. Wszystkie oferowane produkty są sprawdzone, a ich wysoka jakość jest gwarantowana przez naszą firmę. Nasi klienci mogą mieć pewność, że otrzymają najlepszą ofertę cenową w połączeniu z profesjonalnym wsparciem technicznym.

Z naszego doświadczenia skorzystało już wielu instalatorów i inwestorów. Pomagamy im w przygotowywaniu projektów, nadzorujemy podczas wdrażania i wykonujemy audyty końcowe.


Zapraszamy państwa do współpracy.