Spawanie światłowodów

Serwis 24H - Tel. 505 960 150

Nie będziemy przekonywać Państwa, że spawanie to nasza pasja, bo każdy w naszej firmie ma swoje inne pasje, realizowane w życiu prywatnym.

Nie będziemy przekonywali, że jesteśmy najlepsi, bo wielu naszych kolegów z innych firm również zna się na fachu i wykonuje go z największym zaangażowaniem i starannością.

Czy jesteśmy najtańsi? Zapewne nie, ale nie zawsze cena jest najważniejsza w tej pracy. Są również inne aspekty jak wiedza, doświadczenie, jakość oferowanych usług i dodatkowa pomoc, którą może zaoferować firma z usługą spawania. To wszystko wpłynie na ostateczną cenę inwestycji i wtedy będziemy bezkonkurencyjni.

Spawanie światłowodów jest dla nas jak każda inna usługa oferowana przez firmę. Usługa, którą wykonujemy zawsze z największą starannością, dbałością o szczegóły i z pełnym profesjonalizmem.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

  • Doświadczenie – ponad 12 lat w branży telekomunikacyjnych sieci światłowodowych. Często powierza się nam projekty, w których nie stosuje się standardowych rozwiązań, tylko wymagane jest indywidualne podejścia do problemu i znalezienie rozwiązania.
  • Wiedza – firma zajmuje się szkoleniami instalatorów i każdy nasz pracownik również jest odpowiednio przeszkolony, w bardzo szerokim zakresie z technologii światłowodowych. Nasi technicy nie tylko wykonają spawy, ale również fachowo doradzą, pomogą uruchomić instalację.
  • Kompleksowa usługa – zajmujemy się kompleksowo sieciami światłowodowymi. Począwszy od projektu po dobór parametrów urządzeń i uruchomienie transmisji. Nasze prace często związane są z modernizacjami serwerowni, co wymaga od nas znacznie wyższych umiejętności i wiedzy niż samo spawanie.
  • Sprzęt – w swojej pracy wykorzystujemy urządzenia najwyższej klasy, przeznaczony do prac telekomunikacyjnych. Firma prowadzi autoryzowany serwis spawarek marki Ilsintech w Polsce, więc urządzenia są zawsze na najwyższym poziomie gotowości. Przekłada się to na jakość oferowanych usług, szybkość pracy i oczywiście nasz komfort pracy.
  • Uprawnienia –pracownicy posiadają dodatkowe uprawnienia z zakresu pracy z instalacjami elektrycznymi czy do obsługi podestów ruchomych. Dzięki temu jesteśmy samodzielni i możemy wykonywać usługi w różnego rodzaju obiektach bez dodatkowego nadzoru.

W czym się specjalizujemy:

  • Usługi spawania sieci telekomunikacyjnych magistralnych w szafach ODF, mufach,
  • Sieci lokalne, sieci okablowania strukturalnego oraz sieci w obiektach przemysłowych,
  • Sieci teletechniczne: CCTV, P.Poż, instalacje BMS,
  • Okablowania strukturalne w technologii światłowodowej, okablowania wewnętrzne serwerowni,
  • Oprócz pracy z włóknami jednomodowymi (singlemode) posiadamy bardzo duże doświadczenie w pracy z włóknami wielomodowymi (multimode) w technologiach OM3, OM4. Dysponujemy reflektometry do pomiaru tych sieci.

Współpracujemy z wieloma firmami instalacyjnymi, które wspieramy w realizacji projektów swoją wiedzą i doświadczeniem.
Obsługujemy również duże koncerny przemysłowe, które posiadają na terenie Polski fabryki produkcyjne. Dla tych klientów opracowujemy nowe rozwiązania, dbamy o stan techniczny sieci, rozbudowujemy istniejące infrastruktury w zakresie sieci światłowodowych i okablowania strukturalnego miedzianego oraz świadczymy usługi z zakresu inwentaryzacji sieci z jej przeglądami okresowymi.

Nasze usługi obejmują kompleksowo instalacje teleinformatyczne światłowodowe oraz okablowania strukturalnego miedzianego. Dysponujemy odpowiednim sprzętem pomiarowym do tych sieci, z możliwością certyfikowania oraz wiedzą, która pozwala nam realizować nawet najtrudniejsze tematy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i współpracy inne firmy.


Z naszych realizacji – trochę historii firmy:


Zdjęcia z naszych realizacji - przejdź do galerii