Usługi

Sieć teleinformatyczna to jedna z ważniejszych infrastruktur współczesnego świata. Bez niej nasze prawidłowe funkcjonowanie stałoby się praktycznie niemożliwe. Dlatego ważne jest by opiekę nad tym medium powierzyć profesjonalistom.

Sieci Światłowodowe

Od ponad 10 lat zajmujemy się sieciami optycznymi. Oprócz spawania, pomiarów światłowodów, oferujemy również usługi lokalizacji uszkodzeń czy szkoleń z technologii światłowodowej. Jesteśmy autoryzowanym serwisem i wsparciem technicznym w Polsce dla klientów marki Ilsintech. Szeroki wachlarz usług świadczonych przez naszą firmę sprawia, że jesteśmy w stanie kompleksowo realizować zadania. Klienci mogą liczyć na wsparcie techniczne naszych inżynierów na każdym etapie realizacji inwestycji. Oferujemy również opiekę nad nowymi i już istniejącymi sieciami, w celu zapewnienia ich odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i niezawodności działania.

Zakres Usług

  • Światłowody: spawanie, pomiary, lokalizacja uszkodzeń
  • Okablowanie strukturalne: realizacja, pomiary
  • Projektowanie sieci, serwerownie, Data Center
  • Audyty i nadzór nad inwestycjami
  • Modernizacje infrastruktury
  • Szkolenia z technologii światłowodowej
  • Serwis urządzeń do budowy sieci optycznych
  • Produkcja: rozbiegówki FO
  • Hurtownia urządzeń do budowy sieci, transmisji

Okablowanie Strukturalne

Sieć teleinformatyczną może wykonać każdy, jednak wysokiej klasy okablowanie, już nie. Systemy okablowania wyższych kategorii wymagają specjalistycznej wiedzy i umiejętności od instalatora. Dobrze ułożony kabel i zarobione gniazdko nie stanowią gwarancji osiągnięcia maksymalnej przepustowości sieci, przypisanej do danej kategorii. Nasza firma podczas instalacji zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Doświadczenie oraz wiedza pozwoliły wyspecjalizować się nam w budowaniu sieci kategorii 6A, 7 (dla 10Gb/s) czy 8.2 (dla 40Gb/s). Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami pomiarowymi, niezbędnymi w certyfikacji okablowania.

Serwerownie, Data Center

Serwerownie to bardzo specyficzne obiekty, gdzie praca wymaga dużego doświadczenia oraz wiedzy od instalatora. Tu nie ma miejsca na pomyłki i przypadki, zwłaszcza jeśli jest to obiekt w pełni funkcjonujący. Firma SEiT wyspecjalizowała się w tego typu obiektach. Realizujemy tematy dotyczące projektowania, budowy nowych jak i modernizacji istniejących serwerowni. W ostatnich latach zrealizowaliśmy kilkanaście projektów modernizacyjnych dla naszych klientów i wszystkie zakończone pełnym sukcesem. Właśnie takie tematy pokazują nasz profesjonalizm i umiejętności pracowników. Stawiamy zawsze na jakość i rozsądną cenę. Opracowaliśmy własny standard organizacji szaf, który oprócz pełnej i przemyślanej funkcjonalności doskonale prezentuje się wizualnie. To nasza wizytówka.

Zdjęcia z naszych realizacji - przejdź do galerii