Patchcord LC/UPC-SC/UPC OS2 G652D 9/125μm DX

Patchcord LC/UPC-SC/UPC OS2 G652D 9/125μm DX

Patchcord światłowodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC jednomodowy OS2 9/125μm (G.652.D) duplex
18,79 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Opis

SE25113010
22QD9620.1
Opis
Typ
Duplex
Konfiguracja złączy
LC - SC
Typ sieci
Jednomodowa (SM)
Polerowanie
UPC - UPC
Włókno
OS2 (9/125um)

32 innych produktów w tej samej kategorii: