Patchcord LC/APC-LC/UPC OS2 G652D 9/125μm DX

Patchcord LC/APC-LC/UPC OS2 G652D 9/125μm DX

Patchcord światłowodowy ze złączami LC/APC-LC/UPC jednomodowy OS2 9/125μm (G.652.D) duplex
37,16 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Opis

SE25116010
22QD9760.1
Opis
Typ
Duplex
Konfiguracja złączy
LC - LC
Typ sieci
Jednomodowa (SM)
Polerowanie
APC - UPC
Włókno
OS2 (9/125um)

32 innych produktów w tej samej kategorii: