Patchcord FC/UPC-ST/UPC OS2 G652D 9/125μm DX

Patchcord FC/UPC-ST/UPC OS2 G652D 9/125μm DX

Patchcord światłowodowy ze złączami FC/UPC-ST/UPC jednomodowy OS2 9/125μm (G.652.D) duplex

38,57 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Opis

SE25120010
22QD9410.1
Opis
Typ
Duplex
Konfiguracja złączy
FC - ST
Typ sieci
Jednomodowa (SM)
Polerowanie
UPC - UPC
Włókno
OS2 (9/125um)

32 innych produktów w tej samej kategorii: