Patchcord FC/APC-LC/UPC OS2 G652D 9/125μm DX

Patchcord FC/APC-LC/UPC OS2 G652D 9/125μm DX

Patchcord światłowodowy ze złączami FC/APC-LC/UPC jednomodowy OS2 9/125μm (G.652.D) duplex
40,02 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Opis

SE25128010
22QD9560.1
Opis
Typ
Duplex
Konfiguracja złączy
FC - LC
Typ sieci
Jednomodowa (SM)
Polerowanie
APC - UPC
Włókno
OS2 (9/125um)

32 innych produktów w tej samej kategorii: