Patchcord E2000/APC-SC/APC OS2 G652D 9/125μm DX 1m

Patchcord E2000/APC-SC/APC OS2 G652D 9/125μm DX 1m

Patchcord światłowodowy ze złączami E2000/APC-SC/APC jednomodowy OS2 9/125μm (G.652.D) duplex 1m
97,94 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Opis

SE25136010
Opis
Typ
Duplex
Konfiguracja złączy
E2000 - SC
Typ sieci
Jednomodowa (SM)
Polerowanie
APC - APC
Włókno
OS2 (9/125um)
Długość
1m

32 innych produktów w tej samej kategorii: