Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G657A1 9/125μm  DX PREMIUM

Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G657A1 9/125μm DX PREMIUM

Patchcord światłowodowy ze złączami SC/UPC-SC/UPC jednomodowy SM 9/125μm (G.657.A1) duplex, PREMIUM

60,22 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Opis

SE28313010
22QDE22P.1
Opis
Typ
Duplex
Konfiguracja złączy
SC - SC
Typ sieci
Jednomodowa (SM)
Polerowanie
UPC - UPC
Włókno
SM G657A2 (9/125um)