Transceiver QSFP+ MPO APQPLR43CDM10 0~70°C

Transceiver QSFP+ MPO APQPLR43CDM10 0~70°C

Moduł QSFP+ 40Gb/s, singlemode SM 4x1310nm 10km złącze MPO, DDM, APQPLR43CDM10, Zakres temp. pracy: 0~70°C

1 944,38 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Opis

SE10113110
Opis
Typ sieci
Wielomodowa (MM)
Typ Transmisji
Standard
Prędkość transmisji
40Gb/s
Złącze FO
MPO
Długość Fali
1310nm
Dystans transmisji
10km

2 innych produktów w tej samej kategorii: