Transceiver QSFP+ MPO APQPSR43CDM01 0~70°C

Transceiver QSFP+ MPO APQPSR43CDM01 0~70°C

Moduł QSFP+ 40Gb/s, multimode MM TX/RX:850nm 100m (OM3) złącze MPO, DDM, APQPSR43CDM01, Zakres temp. pracy: 0~70°C

291,66 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Opis

SE10113100
Opis
Typ sieci
Wielomodowa (MM)
Typ Transmisji
Standard
Prędkość transmisji
40Gb/s
Złącze FO
MPO
Długość Fali
850nm
Dystans transmisji
100m

2 innych produktów w tej samej kategorii: