Transceiver QSFP-DD MPO APQD85HCDMS8A 0~70°C

Transceiver QSFP-DD MPO APQD85HCDMS8A 0~70°C

Moduł QSFP-DD 400Gb/s, multimode MM Tx/Rx:850nm 100m złącze MPO, DDM, APQD85HCDMS8A, Zakres temp. pracy: 0~70°C
7 179,26 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Opis

SE10131100
Opis
Typ sieci
Wielomodowa (MM)
Typ Transmisji
Standard
Prędkość transmisji
400Gb/s
Złącze FO
MPO
Długość Fali
850nm
Dystans transmisji
100m

1 inny produkt w tej samej kategorii: