Reflektometr optyczny Mini-OTDR Saluki S2103

Reflektometr optyczny Mini-OTDR Saluki S2103

Reflektometr optyczny Mini-OTDR Saluki S2103 do sieci jednomodowych, ekran LCD 3,5"

2 456,06 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Saluki S2103 Mini-OTDR

Seria reflektometrów S2103 to małe i ekonomiczne rozwiązanie dla techników i instalatorów. Wbudowany moduł do testów sekwencji RJ45 i długości żył dodatkowo gwarantuje, że praca podczas instalacji i konserwacji łączy szerokopasmowych będzie wygodniejsza i szybsza.,

• Najważniejsze funkcje

  • Zakres dynamiki 24dB, strefa martwa zdarzenia 2,5m
  • Automatyczny test przeprowadzany jednym przyciskiem
  • Test w czasie rzeczywistym
  • Wbudowany miernik mocy, wizualny lokalizator uszkodzeń, źródło światła i mapa zdarzeń
  • Ochrona na poziomie IP52
  • Wbudowany tester RJ45 (sekwencja, długość, tracker)
  • Inteligentna wizualizacja pomiarów optycznych, łatwa do analizy

• Aplikacje

  • Pomiary FTTx
  • Instalacja i konserwacja łączy szerokopasmowych
  • Test sieci CATV/LAN/Metro/Access
  • Testy laboratoryjne i produkcyjne
  • Rozwiązywanie problemów z włóknami w czasie rzeczywistym

saluki-s2103-miniotdr-1

• Dane techniczne

Mini-Pro OTDR
Model S2103S S2103D
Długości fali 1550nm ± 20nm 1310/1550nm ± 20nm
Zakres dynamiki 22dB 24dB/ 22dB
Strefa martwa zdarzenia 2,5 m
Strefa martwa tłumienia 8 m
Zakres pomiaru 100m - 100km
Szerokość impulsu 3ns - 10us
Dokładność strat ± 0,2 dB/dB
Próbkowanie 16k - 128k
Rozdzielczość próbki 0,05 m - 8 m
Dokładność odbicia ± 3dB
Pamięć urządzenia Wewnętrzna: >=1000, Zewnętrzna: karta microSD
Poziom bezpieczeństwa laserowego Klasa II
Format pliku SOR (format standardowy)
Złącze FC/UPC (Wymienne SC,ST)
Miernik Mocy
Zakres długości fali 800nm - 1700nm
Złącze Uniwersalny FC/SC/ST
Zakres pomiarów -50dBm do +26dBm
Niepewności ±5%
Identyfikacja częstotliwości CW/270/330/1000/2000Hz
Jednostka dB, dBm
Długość fali - kalibracja 850/980/1300/1310/1490/1550/1625/1650nm
Źródło Światła
Dioda Laserowa FP-LD
Długości fali 1550nm ± 20nm 1310/1550nm ± 20nm
Moc wyjściowa >= (-2 dBm)
Stabilność CW, ±0.5dB/ 15min
Złącze FC/UPC (Wymienne SC,ST)
Wizualny Lokalizator Uszkodzeń
Długości fali 650nm ± 20nm
Moc wyjściowa >= 10mW
Tryb CW/1Hz/2Hz
Złącze FC/SC/ST
RJ45 Pomiar długości kabla
Zakres badań 300m

Opis

SE16101100
Nowy produkt
Opis
Typ sieci
Jednomodowa (SM)
Język Interfejsu
Polski/Angielski
Wyświetlacz
3,5" kolorowy LCD, szkło hartowane
Zewnętrzna pamięć
Karta MicroSD
Bateria
Litowo-polimerowa: 3.7V 4000mAh
Wymiary
173mmx82mmx37mm
Waga
≤350g