Transceiver SFP+ LC/DX APSP85B33CDL03 0~70°C

Transceiver SFP+ LC/DX APSP85B33CDL03 0~70°C

Moduł SFP+ 10Gb/s, multimode MM Tx/Rx:850nm 300m złącze LC/DX, DDM, APSP85B33CDL03
74,78 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Opis

SE10109100
Opis
Typ sieci
Wielomodowa (MM)
Typ Transmisji
Standard
Prędkość transmisji
10Gb/s
Złącze FO
LC (duplex)
Długość Fali
850nm
Dystans transmisji
300m

4 innych produktów w tej samej kategorii: