Patchcord FC/PC-ST/PC OM2 50/125μm DX

Patchcord FC/PC-ST/PC OM2 50/125μm DX

Patchcord światłowodowy ze złączami FC/PC-ST/PC wielomodowy OM2 50/125μm duplex

38,17 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Opis

SE25140010
22QD5410.1
Opis
Typ
Duplex
Konfiguracja złączy
FC - ST
Typ sieci
Wielomodowa (MM)
Polerowanie
PC - PC
Włókno
OM2 (50/125um)

32 innych produktów w tej samej kategorii: