Patchcord SC/PC-SC/PC OM3 50/125μm DX

Patchcord SC/PC-SC/PC OM3 50/125μm DX

Patchcord światłowodowy ze złączami SC/PC-SC/PC wielomodowy OM3 50/125μm duplex
35,10 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Opis

SE25154010
22QD3220.1
Opis
Typ
Duplex
Konfiguracja złączy
SC - SC
Typ sieci
Wielomodowa (MM)
Polerowanie
PC - PC
Włókno
OM3 (50/125um)

32 innych produktów w tej samej kategorii: