Patchcord LC/PC-LC/PC OM3 50/125μm DX

Patchcord LC/PC-LC/PC OM3 50/125μm DX

Patchcord światłowodowy ze złączami LC/PC-LC/PC wielomodowy OM3 50/125μm duplex

20,21 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Opis

SE25155010
22QD3660.1
Opis
Typ
Duplex
Konfiguracja złączy
LC - LC
Typ sieci
Wielomodowa (MM)
Polerowanie
PC - PC
Włókno
OM3 (50/125um)

32 innych produktów w tej samej kategorii: