Rozbiegówka OTDR Launch Cable FC/PC-LC/PC MM OM3 4Fibers

Rozbiegówka OTDR Launch Cable FC/PC-LC/PC MM OM3 4Fibers

Rozbiegówka OTDR Launch Cable FC/PC-LC/PC 4Fibers, MM multimode OM3
505,84 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Rozbiegówka OTDR Launch Cable

Zaprojektowana przy współpracy specjalistów w dziedzinie pomiarów światłowodowych, stworzona z dbałoscią o szczegóły, oferując:

  • najwyższej klasy parametry pomiarowe,
  • wysoki komfort użytkowania,
  • atrakcyją cenę
Rozbiegówki OTDR Launch Cable dostępne są w różnych długościach jak i różnych konfiguracjach złączy (SC, LC, FC, ST). Idealne zastosowanie przy pomiarach optycznych sieci światłowodowych.

Parametry techniczne:

  • Wyprodukowana w UE z zachowaniem najwyższych standardów
  • włókno Corning 28e+ G.652.D (SM 9/125um)
  • włókno Corning ClearCurve OM2 (MM 50/125um)
  • złącze: tłumienie <0,3dB (typowe <0,2dB) (dla fali 1550nm)
  • złącze: reflektancja UPC <-50dB, APC <-65dB
  • wymiary: 130x140x22mm
  • waga: <150g (dla włókna <500m)
  • obudowa ze specjalnej pianki wysokiej gęstości
  • karabińczyk do zawieszenia
  • powierzchnia magnetyczna do zawieszenia na metalowej szafie
  • wąsy w powłoce z pancerzem stalowym, powlekanym warstwą PVC
  • specjalne złącza o wzmocnionej wytrzymałości

Cechy i zalety:

  • Obudowa z pianki o wysokiej gęstości:
    Specjalna obudowa chroni włókno przed uszkodzeniem. Ergonomiczny kształ wpływający korzystnie na komfort pracy.
    - Wymiary: 140x130x22mm
    - Waga: <150g(dla włókna <500m)
  • Włókno Corning:
    Najwyższej klasy włókna zapewniają niską tłumienność rozbiegówki oraz wysokie parametry złączy.
    - Standarowe długości: 150, 200, 300, 500, 1000m
    - Włókna SM (G.652.D) / MM
  • Najwyższa jakośc złączy:
    Idealnie polerowane złącza, gwarancją najwyższych parametrów. Specjalna konstrukcja o zwiększonej wytrzymałości.
    - Dostępne typt złaczy: SC, LC, ST, FC
    - IL <0.3dB (dla fali 1550nm)
    - RL: UPC>52dB, APC>65dB (dla fali 1550nm)
  • Oplot z taśmy stalowej:
    Długi zakończenia to komfort oraz swoboda podczas pracy. Wzmocniona konstrukcja kabla chroni włókna przed uszkodzeniem.
    - Standardowa długość: 1,2~1,5m
    - Dodatkowa powłowa dielektryczna
  • Podwójny system mocowania:
    Innowacyjny system mocnowania - powierzchnia magnetyczna pozwala na zamocwanie rozbiegówki na metalowych elementach. Karabińczyk ułatwia zawieszenie przy pasku lub powieszenie na smyczy.

Opis

4Fibers
SE38218015
Opis
Konfiguracja złączy
FC - LC
Polerowanie
PC - PC
Długość
150m