XFP SM 10Gb/s DWDM LC duplex

XFP SM 10Gb/s DWDM LC duplex

Transceiver Moduł XFP 10Gb/s DWDM, singlemode SM złącze LC/DX, DDM, ATOP

1 458,29 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Opis

SE10108100
APXDxxHM0CDL40
Opis
Typ sieci
Jednomodowa (SM)
Typ Transmisji
DWDM
Prędkość transmisji
10Gb/s
Złącze FO
LC (duplex)
Długość Fali
1528.77-1563.86nm

4 innych produktów w tej samej kategorii: