XFP SM 10Gb/s CWDM LC duplex

XFP SM 10Gb/s CWDM LC duplex

Transceiver Moduł XFP 10Gb/s CWDM, singlemode SM złącze LC/DX, DDM, ATOP
411,31 zł
Brutto

Nie dodano jeszcze produktów

 

Zasady dostawy

Opis

Opis

SE10107100
APXCxxB30CDL10
Opis
Typ sieci
Jednomodowa (SM)
Typ Transmisji
CWDM
Prędkość transmisji
10Gb/s
Złącze FO
LC (duplex)

4 innych produktów w tej samej kategorii: